Osaston edustus alan luottamustehtävissä

Majoitus- ja ravitsemisalan sopimusalatoimikunta 

  • Merja Lehto

OY BOTTA AB

Pääluottamusmies

Heli Harmaala


COMPASS GROUP FINLAND OY 

Pääluottamusmies/Työsuojeluvaltuutettu

Satu Kuosmanen

satu.kuosmanen@eurest.fi
+358400452081




NOHO PARTNERS OYJ

Työsuojelu II varavaltuutettu

Juha Salmi

jusa.salmi@luukku.com


Royal ravintolat

1.varatyösuojeluvaltuutettu

Tea Jakobson

tea.jakobson@hotmail.com




RESTEL OY

Pääluottamusmies/ Työsuojeluvaltuutettu

Sinikka Anttila

sinikka.anttila@restel.fi
+358407506399




SOK SUOMEN OSUUSKAUPPOJEN KESKUSKUNTA

Mara-Ketjuohjaus

Luottamusmies

Tomi Ylijoki

tomi.ylijoki@sok.fi


Mara-myyntipalvelu

Varaluottamusmies

Minna Katisko

minna.katisko@sok.fi


YLVA PALVELUT OY

Pääluottamusmies

Rebekka Jyränen-Partanen

rebekka.jyranen-partanen@unicafe.fi
+358505434722




Luottamushenkilö, jos haluat tietosi julkaistavaksi sivulle, täytä alla oleva lomake